Huzalelektródás hegesztő

Feladatok:

·       135 és 136 hegesztési eljárások alkalmazása különböző hegesztési pozíciókban

·       A lakatosok által összeállított szerkezet hegeszthetőség szempontú ellenőrzése

·       A hegesztésre vonatkozó rajzok, dokumentációk és utasítások alapján a hegesztésivarratok elkészítése, az ehhez kapcsolódó elő- és utómunkálatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Államilag     elismert hegesztői képesítés, teszthegesztésen való megfelelés
  • Esetenként     túlóra vállalása
  • Önálló     és csapatmunkára való képesség

Az állás betöltéséhez előnytjelent:

·       Megbízható műszakirajz ismeret

·       Daru gépkezelői végzettség

·       Targoncavezetői engedély

·       Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség

Azonnali munkakezdés

Családias munkakörnyezet

Cafeteria juttatás

Saját munkásszállás

Pályakezdők jelentkezését is elfogadjuk, lehetőséget biztosítunk a mentor programunk segítségével a szükséges gyakorlat elsajátításához.

Munkavégzés helye:

Tatabánya, Mészáros u. 4.

Jelentkezni lehet az alábbi e-mailcímen: karrier@asg.hu

Kapcsolat
  • ASG GÉPGYÁRTÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
  • 2800 Tatabánya, Mészáros u. 4.
  • +36 (34) 515-900
  • info@asg.hu